« وَمَا كَانَ الْمُؤْمِنُونَ لِيَنْفِرُوا كَافَّةً فَلَوْلَا نَفَرَ مِنْ كُلِّ فِرْقَةٍ مِنْهُمْ طَائِفَةٌ لِيَتَفَقَّهُوا فِي الدِّينِ وَلِيُنْذِرُوا قَوْمَهُمْ إِذَا رَجَعُوا إِلَيْهِمْ لَعَلَّهُمْ يَحْذَرُونَ » مـؤمنان را نسزد كه همگي بيرون روند (‌و براي فراگرفتن معارف اسلامي عازم مراكز علمي اسلامي بشوند)‌. بـايد كـه از هر قوم و قبيله‌اي‌، عدّه‌اي بروند (‌و در تـحصيل علوم ديني تلاش كنند) تا با تعليمات اسلامي آشنا گردند، و هنگامي كه به سوي قوم و قبيلۀ خود برگشتند (‌به تعليم مـردمـان بـپردازنـد و ارشـادشان كنند و) آنـان را (‌از مخالفت فرمان پروردگار) بترسانند تا خودداري كنند

بخش کاربری

نام کاربری:
کلمه عبور:
 

برگزاری امتحانات پایانی سال تحصیلی 93-92 مدرسه علوم دینی اسماعیلیه | معاونت علمی 22 ارديبهشت 1393
برگزاری امتحانات پایانی سال تحصیلی 93-92 مدرسه علوم دینی اسماعیلیه

امتحانات پایانی سال تحصیلی 93-92 مدرسه علوم دینی اسماعیلیه قشم ـ گیاهدان در دو بخش خواهران و برادران از تاریخ 93/02/7 در دو مقطع مقدمات و متوسطه آغاز شد و تا تاریخ 93/03/7 ادامه دارد.

این امتحانات در دو بخش خواهران و برادران با نظارت ناظر محترم مدرسه علوم دینی اسماعیلیه شیخ احمد رحيمي قشمي برگزار می شود و حدود 60 طلبه خواهر و برادر در این امتحانات شرکت دارند.

محل برگزاری امتحانات مدرسه دینی اسماعیلیه و ساعت برگزاری امتحانات ساعت 9 صبح و 20/30 بعد از ظهر است و حداقل نمره قبولی در امتحان هر درس 12 می باشد.

برگزاری امتحانات پایانی سال تحصیلی 93-92 مدرسه علوم دینی اسماعیلیه
بازديد:2032| نظر(0)

نظرسنجی

عالي
خوب
متوسط
می پسندم


آمار بازدیدکنندگان
جستجو در سایت