« وَمَا كَانَ الْمُؤْمِنُونَ لِيَنْفِرُوا كَافَّةً فَلَوْلَا نَفَرَ مِنْ كُلِّ فِرْقَةٍ مِنْهُمْ طَائِفَةٌ لِيَتَفَقَّهُوا فِي الدِّينِ وَلِيُنْذِرُوا قَوْمَهُمْ إِذَا رَجَعُوا إِلَيْهِمْ لَعَلَّهُمْ يَحْذَرُونَ » مـؤمنان را نسزد كه همگي بيرون روند (‌و براي فراگرفتن معارف اسلامي عازم مراكز علمي اسلامي بشوند)‌. بـايد كـه از هر قوم و قبيله‌اي‌، عدّه‌اي بروند (‌و در تـحصيل علوم ديني تلاش كنند) تا با تعليمات اسلامي آشنا گردند، و هنگامي كه به سوي قوم و قبيلۀ خود برگشتند (‌به تعليم مـردمـان بـپردازنـد و ارشـادشان كنند و) آنـان را (‌از مخالفت فرمان پروردگار) بترسانند تا خودداري كنند

آغاز امتحانات پایان نیمسال سال تحصیلی 93-92 مدرسه اسماعیلیه | معاونت علمی 7 دي 1392
آغاز امتحانات پایان نیمسال سال تحصیلی 93-92 مدرسه اسماعیلیه


امتحانات پایان نیمسال سال تحصیلی 93-92 مدرسه علوم دینی اسماعیلیه قشم ـ گیاهدان (شعبه خواهران) از تاریخ 92/10/7 در دو مقطع مقدمات و متوسطه آغاز شد و تا تاریخ 92/10/26 ادامه دارد.

امتحانات بخش برادران مدرسه اسماعیلیه نیز از تاریخ 92/10/21 آغاز می شود و تا تاریخ 92/11/3 ادامه خواهد داشت.

این امتحانات در دو بخش خواهران و برادران با نظارت ناظر مدرسه علوم دینی اسماعیلیه شیخ احمد رحيمي قشمي برگزار می شود و حدود 70 طلبه خواهر و برادر در این امتحانات شرکت دارند.

محل برگزاری امتحانات مدرسه دینی اسماعیلیه و ساعت برگزاری امتحانات ساعت 9 صبح و 20/30 بعد از ظهر است و حداقل نمره قبولی در امتحان هر درس 12 می باشد.
بازديد:1714| نظر(0)

نظرسنجی

عالي
خوب
متوسط
می پسندم


آمار بازدیدکنندگان
جستجو در سایت