« وَمَا كَانَ الْمُؤْمِنُونَ لِيَنْفِرُوا كَافَّةً فَلَوْلَا نَفَرَ مِنْ كُلِّ فِرْقَةٍ مِنْهُمْ طَائِفَةٌ لِيَتَفَقَّهُوا فِي الدِّينِ وَلِيُنْذِرُوا قَوْمَهُمْ إِذَا رَجَعُوا إِلَيْهِمْ لَعَلَّهُمْ يَحْذَرُونَ » مـؤمنان را نسزد كه همگي بيرون روند (‌و براي فراگرفتن معارف اسلامي عازم مراكز علمي اسلامي بشوند)‌. بـايد كـه از هر قوم و قبيله‌اي‌، عدّه‌اي بروند (‌و در تـحصيل علوم ديني تلاش كنند) تا با تعليمات اسلامي آشنا گردند، و هنگامي كه به سوي قوم و قبيلۀ خود برگشتند (‌به تعليم مـردمـان بـپردازنـد و ارشـادشان كنند و) آنـان را (‌از مخالفت فرمان پروردگار) بترسانند تا خودداري كنند

یک افسر ارتش آمریکا حین خدمت در جنگ افغانستان به دین اسلام گروید. | خبرها 20 دي 1391
یک افسر ارتش آمریکا حین خدمت در جنگ افغانستان به دین اسلام گروید.

به گزارش اخبار جهان اسلام به نقل از خبرگزاری فرانسه، جیمز گرانت، افسر در خدمت ارتش آمریکا در جنگ افغانستان در محله « وتاپور» استان «کونار» این کشور به دین اسلام گروید.

گرانت در میان شهروندان و نظامیان افغان و با حضور یکی از روحانیون افغانی حاضر در ارتش شهادتین را یاد کرد.

زادگاه گرانت ایالت تنسی آمریکا است و مطالعات بسیار درباره اسلام و مسلمانان در کمپ نظامی آمریکا در افغانستان او را به روی آوردن به دین اسلام تشویق کرد.

گرانت دو فرزند دارد و قبل از روی آوردن به دین اسلام با خانواده خود مشورت کرده است.

جیمز گرانت بعد از مسلمان شدن اسم خود را به «محمد عاصف» تغییر داد.

تشرف به دین اسلام در میان سربازان آمریکایی حاضر در افغانستان بسیار رایج است از همین رو دولت آمریکا خواسته است در این باره تحقیقات جدی ای انجام شود.
بازديد:1031| نظر(0)

نظرسنجی

عالي
خوب
متوسط
می پسندم


آمار بازدیدکنندگان
جستجو در سایت