« وَمَا كَانَ الْمُؤْمِنُونَ لِيَنْفِرُوا كَافَّةً فَلَوْلَا نَفَرَ مِنْ كُلِّ فِرْقَةٍ مِنْهُمْ طَائِفَةٌ لِيَتَفَقَّهُوا فِي الدِّينِ وَلِيُنْذِرُوا قَوْمَهُمْ إِذَا رَجَعُوا إِلَيْهِمْ لَعَلَّهُمْ يَحْذَرُونَ » مـؤمنان را نسزد كه همگي بيرون روند (‌و براي فراگرفتن معارف اسلامي عازم مراكز علمي اسلامي بشوند)‌. بـايد كـه از هر قوم و قبيله‌اي‌، عدّه‌اي بروند (‌و در تـحصيل علوم ديني تلاش كنند) تا با تعليمات اسلامي آشنا گردند، و هنگامي كه به سوي قوم و قبيلۀ خود برگشتند (‌به تعليم مـردمـان بـپردازنـد و ارشـادشان كنند و) آنـان را (‌از مخالفت فرمان پروردگار) بترسانند تا خودداري كنند

بخش کاربری

نام کاربری:
کلمه عبور:
 

بیانیه مدرسه اسماعيليه در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی | معاونت اجتماعی 4 آذر 1402
بیانیه مدرسه اسماعيليه در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی

بیانیه مدرسه منتخب علوم دینی اسماعيليه گياهدان قشم در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی

در پی جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، مدرسه منتخب علوم دینی اسماعیلیه گیاهدان قشم بیانیه ای منتشر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

نصر من الله و فتح قریب و بشر المومنین

پیروزی جبهه ی مقاومت مردم غزه و سرخوردگی و شکست و تحقیر رژیم سر تا پا مسلح صهیونیستی پیش درآمدی بر نوید آزادی و فتح قبله اول مسلمین جهان است.

باز در بیداد زمانه مظلوم کشی با بهانه های واهی و دروغین ظالمین مظلوم نما با سانسور شدید خبری مدعیان آزادی، در انظار عموم انسانهای کره خاکی شروع شد.

صهیونیسم بعد از جنگ جهانی دوم هولوکاست را بهانه و فلسطین آن سرزمین مقدس تمام ادیان آسمانی را از صاحبان مسلمانش غصب کرد و امروز به بهانه دفاع مردمان همان سرزمین غصب شده از دیارشان آنها را به خاک و خون می کشد و فریاد انتقام و واسرائیلاه سر می دهد.

مدیر و مدرسین و طلاب مدرسه علوم دینی اسماعیلیه قشم ضمن محکومیت شدید این جنایت عریان صهیونیست های غاصب کودک کش و اعلام انزجار خود ، همه مسلمانان و صاحبان قدرت کشورهای اسلامی را به داشتن اتحاد کلمه در مقابله با این رژیم جنایتکار توصیه و سفارش می نماید.

سازش و عادی سازی روابط با این رژیم است که اینچنین یهود غاصب را بر هتک حرمت مسلمانان غزه جری و بی پروا کرده و هرگاه امت اسلامی از راه مقاومت فاصله گرفت انها جسورتر شده و بیرحمانه ملت مظلوم فلسطین را به خاک و خون می کشند.

یگانه راه مقابله با این رژیم بیرحم پیوستن به جبهه مقاومت و اقتدا به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی سید علی خامنه ای حفظه الله است و این وعده الهی است که ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم
بازديد:96| نظر(0)

نظرسنجی

عالي
خوب
متوسط
می پسندم


آمار بازدیدکنندگان
جستجو در سایت