« وَمَا كَانَ الْمُؤْمِنُونَ لِيَنْفِرُوا كَافَّةً فَلَوْلَا نَفَرَ مِنْ كُلِّ فِرْقَةٍ مِنْهُمْ طَائِفَةٌ لِيَتَفَقَّهُوا فِي الدِّينِ وَلِيُنْذِرُوا قَوْمَهُمْ إِذَا رَجَعُوا إِلَيْهِمْ لَعَلَّهُمْ يَحْذَرُونَ » مـؤمنان را نسزد كه همگي بيرون روند (‌و براي فراگرفتن معارف اسلامي عازم مراكز علمي اسلامي بشوند)‌. بـايد كـه از هر قوم و قبيله‌اي‌، عدّه‌اي بروند (‌و در تـحصيل علوم ديني تلاش كنند) تا با تعليمات اسلامي آشنا گردند، و هنگامي كه به سوي قوم و قبيلۀ خود برگشتند (‌به تعليم مـردمـان بـپردازنـد و ارشـادشان كنند و) آنـان را (‌از مخالفت فرمان پروردگار) بترسانند تا خودداري كنند

پیام تسلیت مدرسه حج استان هرمزگان | مدرسه حج روحانیون 28 مرداد 1400
پیام تسلیت مدرسه حج استان هرمزگان

انا لله و انا الیه راجعون

ارتحال عالم مجاهد و فقیه پارسا شیخ احمد امین صالحی (رحمة الله علیه) را به محضر همه روحانیون ، مدارس دینی و بیت مکرم ایشان و کلیه مردم جزیره قشم تسلیت عرض می‌نماییم.

مرحوم شیخ احمد امین صالحی از علمای شاخص و سرشناس بودند که بسیاری از مشکلات مردم به دست ایشان گشوده می شد.

ایشان از روحانیون برجسته و بصیری بودند که همواره در مسیر وحدت و اتحاد از هیچ کوششی دریغ نمی ورزید. در حوزه حج روحانی مخلص و بسیار آگاه به مسائل وخادم ضیوف الرحمن بودند بطوریکه خودش را وقف زائرین می نمود.

فقدان این عالم برجسته و مجاهد را به همه ارادتمندان، بازماندگان، روحانیون حج خصوصاً بیت مکرم ایشان تسلیت عرض نموده، از درگاه باعظمت خداوند متعال غفران و رحمت واسعه الهی را برای آن عالم مجاهد و صبر و شکیبایی را برای خانواده محترم ایشان خواهان و خواستاریم.

اللهم اغفرله وارحمه وعافه واعف عنه وادخله فسیح جناته واحشره مع الانبیا والشهدا

مدیر وروحانیون مدرسه حج استان هرمزگان
بازديد:1185| نظر(0)

نظرسنجی

عالي
خوب
متوسط
می پسندم


آمار بازدیدکنندگان
جستجو در سایت