« وَمَا كَانَ الْمُؤْمِنُونَ لِيَنْفِرُوا كَافَّةً فَلَوْلَا نَفَرَ مِنْ كُلِّ فِرْقَةٍ مِنْهُمْ طَائِفَةٌ لِيَتَفَقَّهُوا فِي الدِّينِ وَلِيُنْذِرُوا قَوْمَهُمْ إِذَا رَجَعُوا إِلَيْهِمْ لَعَلَّهُمْ يَحْذَرُونَ » مـؤمنان را نسزد كه همگي بيرون روند (‌و براي فراگرفتن معارف اسلامي عازم مراكز علمي اسلامي بشوند)‌. بـايد كـه از هر قوم و قبيله‌اي‌، عدّه‌اي بروند (‌و در تـحصيل علوم ديني تلاش كنند) تا با تعليمات اسلامي آشنا گردند، و هنگامي كه به سوي قوم و قبيلۀ خود برگشتند (‌به تعليم مـردمـان بـپردازنـد و ارشـادشان كنند و) آنـان را (‌از مخالفت فرمان پروردگار) بترسانند تا خودداري كنند

ابقاء حمیدرضا مومنی در سمت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم | خبرها 19 فروردين 1397
ابقاء حمیدرضا مومنی در سمت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم

حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در سمت خود ابقاء گردید. طی حکم شماره 972/10/117 مورخ 97/1/19 با امضای مرتضی بانک، حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در سمت خود ابقاء گردید.

در حکم مشاور رییس جمهور به حمیدرضا مومنی آمده است:

پیرو ابلاغیه شماره 932/10/5280 مورخ 93/12/23 و با توجه به مصوبه شماره 621/ت55265 ک مورخ 97/1/18 هیات محترم وزیران مبنی بر تمدید مدت عضویت موظف جنابعالی در هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم و به استناد ماده (6) قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری-صنعتی و تفویض اختیار ریاست محترم جمهوری و نظر به سوابق و تجربیات جنابعالی به موجب این ابلاغ در سمت (رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم) ابقاء می شوید.

در ادامه این حکم آورده شده : امید است با اتکال به الطاف الهی و ضمن هماهنگی با سایر اعضاء محترم هیات مدیره و دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی و بهره گیری از فرصت ها و ظرفیت های موجود در ایفاء وظایف محوله و توسعه همه جانبه سازمان منطقه آزاد تجاری-صنعتی قشم موفق و موید باشید.

شایان ذکر است پیش از این حمید رضا مومنی در تاریخ 23 اسفند ماه 1393 با عنایت به تفویض اختیار ریاست جمهوری و با امضای علی اکبر ترکان با سمت رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل عهده دار مسئولیت سازمان منطقه آزاد قشم شد.
بازديد:909| نظر(0)

نظرسنجی

عالي
خوب
متوسط
می پسندم


آمار بازدیدکنندگان
جستجو در سایت