« وَمَا كَانَ الْمُؤْمِنُونَ لِيَنْفِرُوا كَافَّةً فَلَوْلَا نَفَرَ مِنْ كُلِّ فِرْقَةٍ مِنْهُمْ طَائِفَةٌ لِيَتَفَقَّهُوا فِي الدِّينِ وَلِيُنْذِرُوا قَوْمَهُمْ إِذَا رَجَعُوا إِلَيْهِمْ لَعَلَّهُمْ يَحْذَرُونَ » مـؤمنان را نسزد كه همگي بيرون روند (‌و براي فراگرفتن معارف اسلامي عازم مراكز علمي اسلامي بشوند)‌. بـايد كـه از هر قوم و قبيله‌اي‌، عدّه‌اي بروند (‌و در تـحصيل علوم ديني تلاش كنند) تا با تعليمات اسلامي آشنا گردند، و هنگامي كه به سوي قوم و قبيلۀ خود برگشتند (‌به تعليم مـردمـان بـپردازنـد و ارشـادشان كنند و) آنـان را (‌از مخالفت فرمان پروردگار) بترسانند تا خودداري كنند

بخش کاربری

نام کاربری:
کلمه عبور:
 

فتوای خاخام های صهیونیست برای کشتن فلسطینی ها | خبرها 23 مهر 1394
فتوای خاخام های صهیونیست برای کشتن فلسطینی ها

به نقل ازپایگاه صهیونیستی "واللا"، خاخام های صهیونیست فتواهایی صادرکردند که به موجب آن، کشتن فلسطینی هایی که عملیات ضد صهیونیستی انجام می دهند، یک فریضه دینی معرفی شده است.

خاخام های صهیونیست که به داشتن مواضع افراطی و نژادپرستانه ضد عرب ها معروف هستند، درپاسخ به سوالی درباره نحوه برخورد با فلسطینی های عملیات پس از بازداشت آن ها، این فتواها را صادر کردند.

" بن تسیون موتسافی " خاخام صهیونیست در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا جایزاست که عامل فلسطینی عملیات را کتک بزنم یا به وی تیراندازی کنم تا بمیرد یا اینکه چنین اقدام هایی بعد از بازداشت او ممنوع است؟

موتسافي در پاسخ به این سوال در پایگاه اینترنتی خود نوشت که این اقدام نه تنها خوشایند است، بلکه فریضه ای دینی است و باید آنقدرسرعامل عملیات را به زمین کوبید تا جانش را از دست دهد.

موتسافی در واکنشی خشمناک به پاسخ خاخام دیگری به نام " داوید استاف " که گفته بود آسیب زدن به عامل عملیات بعد از مجروح کردن وی یا زمانی که خطری از ناحیه او احساس نمی شود، ممنوع است، گفت " به سخنان استاف گوش نکنید، زیرا کسی که به افراد سنگ دل رحم می کند، درنهایت بر دوستان سنگ دل می شود".

" شوئیل الیاهو" خاخام شهر"صفد" در اراضی اشغالی که به نژادپرستی و مخالفت با اجاره دادن یا فروش منازل به عرب ها معروف است، هم خواهان محاکمه آن دسته از نیروهای پلیس و نظامیان اسرائیلی شد که فلسطینی های عامل عملیات را زنده نگه می دارند.

الیاهو درصفحه فیس بوک خود نوشت که زنده ماندن یک فرد خرابکار بعد از اجرای عملیات، ممنوع است، زیرا درصورتیکه وی زنده بماند، این نگرانی وجود دارد که آزاد شود و افرادی دیگر را به قتل برساند.

...................
منبع: العالم
بازديد:798| نظر(0)

نظرسنجی

عالي
خوب
متوسط
می پسندم


آمار بازدیدکنندگان
جستجو در سایت