« وَمَا كَانَ الْمُؤْمِنُونَ لِيَنْفِرُوا كَافَّةً فَلَوْلَا نَفَرَ مِنْ كُلِّ فِرْقَةٍ مِنْهُمْ طَائِفَةٌ لِيَتَفَقَّهُوا فِي الدِّينِ وَلِيُنْذِرُوا قَوْمَهُمْ إِذَا رَجَعُوا إِلَيْهِمْ لَعَلَّهُمْ يَحْذَرُونَ » مـؤمنان را نسزد كه همگي بيرون روند (‌و براي فراگرفتن معارف اسلامي عازم مراكز علمي اسلامي بشوند)‌. بـايد كـه از هر قوم و قبيله‌اي‌، عدّه‌اي بروند (‌و در تـحصيل علوم ديني تلاش كنند) تا با تعليمات اسلامي آشنا گردند، و هنگامي كه به سوي قوم و قبيلۀ خود برگشتند (‌به تعليم مـردمـان بـپردازنـد و ارشـادشان كنند و) آنـان را (‌از مخالفت فرمان پروردگار) بترسانند تا خودداري كنند

بیانیه مدیر و مدرسین مدرسه علوم دینی اسماعیلیه در محکومیت جنایت تروریستی زاهدان | معاونت اجتماعی 27 تير 1389
بیانیه مدیر و مدرسین مدرسه علوم دینی اسماعیلیه در محکومیت جنایت تروریستی زاهدان
وَالَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّـهِ فَلَن يُضِلَّ أَعْمَالَهُمْ #سَيَهْدِيهِمْ وَيُصْلِحُ بَالَهُمْ # وَيُدْخِلُهُمُ الْجَنَّةَ عَرَّفَهَا لَهُمْ # (محمد 4،5،6)

بار دیگر کوردلان خودباخته و متحجران مذهبی نما ، هویت بی دینی خود را آشکار کرده و جماعتی از مسلمین ایران زمین را به خاک و خون کشاندند.

شهدا در فرهنگ دینی مسلمین زنده اند و بشارت به بهشت برین داده شده اند.

ملت ایران أعم از سنی و شیعه نماد صبر و تحمل است و همواره از زمان شکل گیری انقلاب اسلامی تاکنون ندای وحدت و یکدلی سر داده است.

گاه وقتی که أیادی استکبار و مزدوران قدرتهای شرق و غرب با ایجاد فتنه و تفرقه قصد بهم زدن این وحدت را داشته اند ملت بیدار ایران با حفظ انسجام و یکپارچگی خود دست ردی به همه ی آنها زده وبا بهره گیری از رهنمودهای رهبری فرزانه و حکیم استواری و استقامت خود را به جهانیان نشان داده است.

این افراد بزدل جنایتکار اگرچه خود را سنی و مسلمان معرفی می کنند اما هیچ بویی از ایمان و اسلام نبرده اند.

مدیر و مدرسین مدرسه علوم دینی اهل سنت اسماعیلیه قشم ـ گیاهدان با اعلام انزجار خود از این جنایت ددمنشانه آنرا محکوم کرده و به خاک و خون کشیده شدن تعدادی از نمازگزاران مسلمان را به محضر مقام معظم رهبری ، خانواده شهداو عموم ملت ایران تسلیت می گوید واز خدا برای آنان بهشت برین را آرزو می کند.
بازديد:1088| نظر(0)

نظرسنجی

عالي
خوب
متوسط
می پسندم


آمار بازدیدکنندگان
جستجو در سایت